poniedziałek, 20 września 2010

KONKURS!!!

Od 2001 roku 26 wrzesnia jest Europejskim Dniem Języków. Żyjemy otoczeni językami obcymi, wystarczy wymienić kilka przykładów: pizza, komputer, ping pong, auto czy... pewne niecenzuralne słowo z języka angielskiego. Język jest elementem tożsamosci narodowej i swiadczy o bogactwie duchowym narodu.

Z okazji Europejskiego Dnia Języków nauczyciele języków obcych z Gimnazjum im. Cz. Miłosza w Topoli Królewskiej ogłaszają konkurs o wdzięcznej nazwie "KOCHAM CIĘ". Celem konkursu jest podanie z pamięci wyrażenia "Kocham cię" w jak największej liczbie języków. Uczestników konkursu należy zgłaszać do nauczycieli języków obcych do piątku, 24-go wrzesnia, do godziny 13:00. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek, 27-go wrzesnia, na pierwszej długiej przerwie w sali 203.

UWAGA! NAGRODA! Laureat I. miejsca otrzyma ocenę cząstkową 6 z wybranego przez siebie przedmiotu- z angielskiego lub niemieckiego; za II. i III. miejsce- ocena cząstkowa 5 wybranego przez siebie przedmiotu- z angielskiego lub niemieckiego.

ZAPRASZAM!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz