piątek, 4 czerwca 2010

Nauczycielem być...

Hmmm... Na poważnie czy na wesolo? Często od tego glowa boli :-) Obejrzyjcie sobie filmik.

">"10 rzeczy, których nauczyciel nie powinnien robić"


A teraz zadanie dla lubiących się smiać (lub nie)- wejdźcie na stronę www.youtube.pl i w wyszukiwarkę wpiszcie "10 dinge"; obejrzyjcie sobie więcej filmów.

20 minut później... No więc, jaki według was, powinien być nauczyciel? Proszę o odpowiedzi w komentarzach; pamiętajcie, że macie okazję napisać to, co naprawdę jest dla was ważne.

5 komentarzy:

 1. Wymarzony nauczyciel to taki, dla którego zawód jest pasją, umie interesująco prowadzić lekcje. Dużo wymaga od uczniów, ale ma poczucie humoru. Czasami pozwala sobie na lużną rozmowę z wychowankami:) Chętnie daje szansę na poprawę i wymyśla ciekawe formy podniesienia oceny semestralnej :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wymarzony nauczyciel to taki, który umie interesująco prowadzić lekcje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nauczyciel musi miec jaja i nie bac sie mowic tego co czuje i co uwaza za stosowne. Rowniez czasami powinien podniesc glos w slusznej sprawie. Tyle odemnie dzieki fajne filmosy:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Więc nauczyciel powinien ciekawie prowadzić lekcje, nie pownien nudzic uczniów. Pownien mówić, to co myśli. I nie powinien bać się krzyczeć na uczniów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Karolina pisze, że nauczyciel "nie powinien bać się krzyczeć na uczniów". W jaki sposób nauczyciel może zaprowadzić dyscyplinę na lekcji? Czy konieczne jest krzyczenie na uczniów? Zgadzacie się z Karoliną?

  OdpowiedzUsuń