piątek, 4 czerwca 2010

WebQuest dla klasy I

Moi drodzy, a teraz cos nowego. Może spodoba Wam się samodzielne zdobywanie wiedzy i umiejętnosci. Zostaliscie już podzieleni na grupy, siedzicie przy komputerach zachowując się w odpowiedni sposób, więc jestescie gotowi do pracy. Proszę kliknąć na link poniżej i zapoznać się z zadaniem.

Nasz slownik de

9 komentarzy:

 1. Hejka nazywamy sie ,,Wilde Katzen" liderem grupy jest Weronika. W sk sklad grupy wchodza: Paulina, Kuba, Weronika,Michal iund Pawel. Nasz temat to ,,Czesci Ciala". Naszym zdaniem zadanie to jest bardzo latwe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!
  Nasza grupa nosi nazwę "Łosie". Członkowie naszej grupy: Łucja-kapitan, Monika, Natalia, Kasia, Paulina i Natalia. Wylosowaliśmy kategorię "Sport". Uważamy, że to zadanie jest bardzo łatwe. Mamy nadzieję, że nasza prezentacja przypadnie Wam do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej!
  Nasz grupa zwie się Vipy! A w jej skład wchodzą:
  Justyna->lider grupy
  Daria
  Sandra
  Paweł
  Rafał
  Łukasz
  My zajmniemy się jedzeniem i piciem
  Myślę, że nasz grupa zdoła wykonać swoje zadanie jak najlepiej!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej!
  Nasza grupa nazywa się Złote dzioby. W jej skład wchodzą:Paulina,Ania,Dominika,Justyna i Kuba. Lidere zespolu jest Ania. Temat który wylosowaliśmy to "Ubrania". Naszym zdaniem to zadanie jest bardzo proste!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsze próby wspólnej pracy już za wami. Czy udało wam się wymyśleć, w jaki sposób przedstawicie słówka? Czy wasza prezentacja nikogo nie zanudzi? Co jest mocną stroną waszej prezentacji? Proszę kapitanów o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nasza grupa ma pomysł jak przedstawić wylosowany temat.Każdy z grupy dostał kilka słówek które będzie musiał przedstawić a potem jedna osoba złączy wszystkie słowka razem.Mamy nadzieję że nasza prezentacja nie bedzie nikogo nudzić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Już mamy pomysł na prezentację. Każdej osobie w naszej grupie została przedzielona praca, więc jak na razie nie mamy czym się martwić ;) Naszą mocną stroną jest to, że w grupie pracują wszyscy i każdy wykonuje swoje zadanie na 6. A co do prezentacji, to trudno powiedzieć, czy kogoś będzie nudzić. To zależy od widowni ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nasz ma kapitalny pomysł na zaprezentowanie wylosowanego prze grupę zadani. Osoby z grupy zostały podzielone, każdy coś przedstawi. Myślmy, że nasza prezentacja bedzie ciekawa i nikt nie będzie się nudził. :))

  OdpowiedzUsuń
 9. zorganizowanie takiej lekcji to bardzo dobry pomysł i świetna zabawa ;]

  OdpowiedzUsuń